Visa gada garumā mūsu skolas skolēni piedalījās programmā “Latvijas skolas soma”. Ikvienam Rīgas 74. vidusskolas skolēnam bija vismaz viens kultūras pasākums semestrī, kas bija tieši saistīts ar mācību procesu. Šī bija lieliska iespēja papildināt savas zināšanas par Latvijas vēsturi un kultūras vērtībām, kā arī iepazīties klātienē ar vēsturisko mantojumu un zinātnes sasniegumiem.

Īpašo pateicību gribētos izteikt Aleksejam Lukjančikovam par ieguldīto darbu un par aizraujošajām ekskursijām. Mūsdienās ir ļoti grūti aizraut skolēnu kaut ko klausīties, bet Aleksejam tas izdevās. Viņš stāstīja tik interesanti, plaši un saprotami, ka varēja noturēt skolēnu uzmanību līdz pašām beigām. A. Lukjančikovs pierādīja, ka, ja pareizi pasniegt informāciju, tad var jebkurā vecumā ieinteresēt skolēnu paplašināt savu redzesloku. Latvija ir vieta ar unikālo kultūras mantojumu, kuru mums jāsaglabā un jānodod nākamajām paaudzēm. 

Šogad “Latvijas skolas somas” ietvaros 1.–12.kl. skolēni iepazinās ar Latvijas dabas skaistumu un kultūras notikumiem, kā arī piedalījās aktivitātēs ne tikai Rīgā, bet arī ārpus tās. Visi skolēni ar nepacietību gaida nākamo jauno mācību gadu, lai vēl tuvāk iepazinātos ar Latvijas kultūru.    

Autore: Kristiāna Paula Kukša

0 0 votes
Article Rating