Sadarbībā ar BRITISH COUNCIL 11.aprīlī skolu apmeklēja mūsu IAC projekta “Izzināt.Pieredzēt.Rīkoties” biedri — Daugavpils 10., 12. vidusskolas un Špoģu vidusskolas skolēni un skolotāji, lai kopā ar mūsu skolēniem piedalītos skolas organizētajā improvizācijas teātrī Jekaterinas Frolovas vadībā.

J. Frolova dalījās ar pieredzi par darbu teātrī — kādām jābūt cilvēka dominējošajām īpašībām un kā kļūt par profesionālo aktieri.

Fotogalerija

Par pasākumu raksta viena no dalībniekiem, mūsu skolniece Jeļena Ananiašvili:

2017.gada 11.martā mūsu skolā bija IAC pasākums, tas bija improvizāciju teātra stilā. Pie mums tika aicināti viesi no dažām Daugavpils skolām. Kopumā uz mūsu skolu atbrauca aptuveni 40 viesu. Mēs viņus sagaidījām ap plkst. 15:00, parādījām mūsu ēdnīcu, kur varēja paēst pusdienas, pēc tam mēs pavadījām viņus uz aktu zāli, kur norisinājās pasākums.

Pirms “teātra” sākuma mēs parādījām viesiem mūsu talantu konkursa uzvarētājus, deju kolektīvu “Raduga” un pēc tam viena no mūsu skolniecēm pastāstīja visu interesantāko par skolu. Pēc koncerta mēs aicinājām uz skatuvi aktrisi, kura ir arī mūsu direktores meita — Jekaterinu Frolovu.

Sākumā bija manāms, ka visi jūtas nedaudz neomulīgi, arī pati Jekaterina. Viņa pastāstija nedaudz par sevi, par to, kur strādā, kā kļuva par aktrisi un kas nepieciešams šajā profesijā .

Pēc tam mēs sākām spēlēt teātri. Pateicoties mūsu vadītājam un viņa prasmēm, visi kļuva draudzīgāki un atvērtāki. Iepatikās pat tiem, kas negribēja piedalīties un kas vienkārši gribēja pavērot. “Iesildīšanās” pirms īstā improvizācijas teātra bija ļoti jautra, pat par spīti visai darbību dīvainībai, kad vajadzēja izbāzt mēli un grozīt galvu, vai kaut ko līdzīgu. Pēc tam mēs paspēlējāmies ar ritmu, kas atkal jau sanāca interesanti un jautri. Tad mēs sadalījāmies  komandās un sākām attēlot  tematiskas gleznas, lai pretējā komanda varētu saprast, ko mēs rādām.

Neskatoties uz to, ka mēs nezinājām cits citu, atmosfēra bija ļoti draudzīga un darbs komandā nelikās tik sarežģīts, kā varētu būt. Uzskatu, tādi pasākumi palīdz satuvināt skolniekus, skolotājus un pat skolas. Pateicoties šādām kopā sanākšanām, mēs uzzinām kaut ko jaunu par sevi un iepazīstamies ar citiem interesantiem cilvēkiem.

0 0 votes
Article Rating