Visiem tiem, kuri mācās skolā, septembris un viss pirmais ceturksnis kopumā ir kā Jaunā gada sākums, jo viss atkal ir iesācies no jauna. Īpašs tas ir arī desmito un divpadsmito klašu skolēniem, jo skolēnu pašpārvalde – tagad jaunā sastāvā – ir izplānojusi un noorganizējusi savu pirmo šī gada pasākumu.

Pēdējā skolēnu brīvlaika dienā skolā notika svinīgā masku parāde, kurā piedalījās vidusskolas skolēni. Masku parādes temats šoreiz tika veltīts Helovīnu svētkiem, tāpēc dalībniekiem bija jāizvēlas kostīmi un atbilstošs grimms saskaņā ar Helovīnu tradīcijām.

Masku parādes laikā dalībnieki tika sadalīti piecās komandās un iesaistīti spokainās spēlēs. Spēja iekļauties jaunā kolektīvā ir atkarīga no katra paša, no atmosfēras un apkārtējiem cilvēkiem , tāpēc arī  pasākumā tika iekļautas spēles, kur skolēni varēja apzināt un izmantot savas labākās īpašības, kā arī pārbaudīt un attīstīt savas prasmes efektīvi, ātri risināt ekstrēmas situācijas komandā un radoši paust savu viedokli.
Atmosfēra bija gan spokaina, gan jautra un ir cerības, ka šis pasākums būs iedibinājis  jaunu, veiksmīgu tradīciju savā skolā. Lai jaunajai pašpārvaldei arī turpmāk viss izdodas tik pat veiksmīgi!

Foto galerija ir pieejāma failiem.lv vietnē līdz 12.11.2016.

0 0 votes
Article Rating