Ko tik nevar saskaitīt — laiku, naudu, draugus vai Lieldienu olas, bet skaitīt māk tikai tie, kas pazīst ciparus un figūras, tāpēc šoreiz noskaidrojām ātrāko rēķinātāju klašu paralēlēs.

Šīs nedēļas organizēšanas mērķi — veicināt interesi par priekšmetu un izkliedēt mītu par to, ka matemātika ir garlaicīga un nesaprotama. Mācības pēc pavasara brīvlaika  skolēni atsāka ne tikai matemātiskā, bet arī sportiskā un radošā garā, jo paralēli matemātikas nedēļai skolā tiks atzīmēta ikgadējā mākslas un sporta nedēļa. Par tradīciju turpināšanu un jaunu ideju realizēšanu šīs nedēļas ietvaros ir parūpējušies skolēni, sporta un vizuālās mākslas skolotāji, kas ir arī izstrādājuši īpašu  aktivitāšu programmu, veltītu Lieldienām.

Visas nedēļas garumā skolas pirmajā stāvā var aplūkot rokdarbu izstādi, ko veidoja 5.–9.kl. skolēni un zīmējumu izstādi otrajā stāvā, ko veidoja 1.–9.kl. skolēni.

Mēs izsakām pateicību matemātikas, vizuālās mākslas un sporta skolotājiem par radošu pieeju darbam un ieguldījumu skolas un bērnu attīstībā.

0 0 votes
Article Rating