• Monthly Archives: August 2020

Laipni gaidīti skolā!

Jau drīz sāksies jauns mācību gads! Šogad mums ir iespēja uzsākt mācību gadu klātienē, bet jāatceras, ka ar kopējiem spēkiem mums jāpanāk, lai epidemioloģiskā situācija valstī nepasliktinājās un infekcijas uzliesmojums neatkārtotos. Tāpēc, pamatojoties uz MK 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 un RD IKSD ieteikumiem, Zinību dienu jāpavada atbilstoši, ar mērķi samazināt liekā kontakta iespēju starp skolēniem skolā. NB! Būs arī ierobežota vecāku un nepiederošu cilvēku piekļuve skolai mācību procesa laikā. Pirmajā septembrī būs iespējams apmeklēt skolu tikai pirmās klases audzēkņu vecākiem!
Nedēļas laikā skolas FB profilā un tīmekļu vietnē tiks izvietota mācību procesa organizēšanas kārtība skolā šajā mācību gadā, ar ko skolēniem būs jāiepazīstinās arī audzināšanas stundās.

Laipni gaidīti skolā!

Šodien notika Rīgas skolu direktoru sanāksme 👨‍💻, kurā laikā tika diskutēts par šo mācību gada sākumu — kādi ierobežojumi un ieteikumi mūs sagaida 🦠. Balstoties uz sniegtiem ieteikumiem, skola šīs nedēļas laikā izstrādās kārtību, lai nodrošināt infekcijas izplatības ierobežošanu ❌🚸, tas attiecās arī uz pasākumiem pirmajā septembrī 🏫. Ir skaidrs, ka pirmklasniekiem svinīgs pasākums notiks 🎉, lai bērniem būtu svinības, bet tiem jābūt drošiem! Aktualizēta informācija par mācību gada sākumu sekos vēlāk!