• Monthly Archives: March 2016

Talantu konkurss

Pirms Lieldienām skolā notika talantu konkurss, kurā piedalījās visi skolas audzēkni. Konkursa mērķis ir veicināt bērnu interesi par klasisko mūziku, daiļradi, mākslu un nodrošināt to profesionālo attīstību, dāvinot iespējas piedalīties arī īpašās meistarklasēs.

Princese-īkstīte 2016

3 марта в Доме Москвы прошел детский конкурс талантов «PRINCESE-ĪKSTĪTE 2016»  среди кандидаток от танцевальных коллективов Риги, в котором участвовали наши девушки-конкурсанты — Полина Костюченко, которая  получила приз  “Мисc нежность” и Александра Лапиня — победитель конкурса — I место, а так же обладатель короны принцессы!

“Kas? Kur? Kad?”

Krievu valodas nedēļas ietvaros ceturtajā stundā šodien notika intelektuālā spēle “Kas? Kur? Kad?” 5. un 6.kl. audzēkņiem. Visi jautājumi tika veltīti krievu valodai un literatūrai: kas ir fonētika? kāds krievu valodas alfabēta burts atrodas 23.vietā? kā pareizi izteikt — красИвей или красивЕе? pirmā lidojošā persona krievu folklorā?

Viszinošākie  un apķērīgākie bija 5.a. klases skolēni — kuri ieguva I un III vietu, bet otro vietu ieguva 6.a. klases skolēnu komanda.

Krievu valodas nedēļas sākums

No 14.marta līdz 18.martam būs pavasara brīvdienas 1.–11.kl. izglītojamiem, bet 12.kl. klasei novēlam veiksmi angļu valodas eksāmenā, kas notiks 5.martā — rakstu daļa plkst.10.00. un 16.martā — mutvārdu daļa plkst. 09.00. Bet šodien norisinājās pirmās krievu valodas nedēļas pasākumi — kaligrāfijas konkurss un izstāde.