1935.gadā toreizējais Latvijas Valsts Ministru prezidents Kārlis Ulmanis aizsāka Draudzīgā aicinājuma tradīciju, ik gadu janvārī cieņā un pateicībā par stipro pamatu, ko ikviena cilvēka personībai un profesionalitātei ieliek skola, mudinot atbalstīt savu absolvēto izglītības iestādi un ziedot tai grāmatas, kā arī dažādus mākslas priekšmetus.

Turpinot šo cēlo tradīciju, Rīgas dome sadarbībā ar SIA „Rīgas nami” un grāmatu apgādu „Jumava” jau piekto gadu Melngalvju namā organizēja „Draudzīgā aicinājuma dienu”. Grāmatu dāvināšanas akciju pēdējos gadus aktīvi atbalsta arī Latvijas Valsts prezidents un daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

Arī šogad, 26.janvārī Melngalvju namā notika svinīgs pasākums, veltīts Draudzīgā aicinājuma dienai, kur mūsu skolai tika uzdāvinātas piecās grāmatas: Latvijas Novadu Heraldika, Samujela Hantingtona grāmata „Civilizāciju sadursme”, Šmerļu un Mežaparku ekotūrisma ceļvedi un 100% Latvijas ražotu ĀBECI. Iepazīsties ar jaunu kolekciju var bibliotēkā, kur nesen notika daiļlasīšanas konkurss.

Fastr Books un SIA “Rīgas nami” uzdavināja arī spēju lasīt 10 grāmatas tiešsaistē! Papildus informāciju ar promo-kodu meklēt skolas informativājā stendā.