Jau koku zaros lapas sāk zaudēt savu vasarīgo sulīgumu, zaļā krāsa lēnām pārtop dzeltenā vai sarkanīgā tonī, sveicinot mūs ar rudenīgu melodiju stāsta, ka septembris ir klāt. Kaut kur iztālēm vēsais rudens vējš traucas pāri koku galotnēm, paķerot sev paspārnē putnus. Klāt rudens, klāt jaunais mācību gads — jaunu iespēju, jaunu ideju un cerību laiks.

3.septembra svinīgā līnija pulcināja skolēnus, vecākus un skolotājus skolas aktu zālē. Skanot svētkiem atbilstošai mūzikai, tika sagaidīti 1.un 12.klašu skolēni — gan lielie, gan mazie audzēkņi, rudenīgās puķes rokās cieši turot, uzkāpa augšā Zinību kalnā (ceturtais stāvs). Kādam šis 3. septembris ir pirmo reizi, bet kādam — pēdējo, tas šo dienu padara vēl īpašāku un svinīgāku.

Klātesošos uzrunāja izglītības iestādes direktora vietnieces — Zinaida Kočergina un Irēna Petrova. Dzeja un dziesmiņa skanēja no sākumskolas, kur tika veiksmīgi izveidots bērnu un vecāku dialogs.

Pirmklasnieka rokās skanot zvaniņam, visi tika aicināti uz pirmo klases stundu šajā mācību gadā. Mazos pirmklasniekus pie rokas uz klasēs stundām aizveda jau rūdītie divpadsmitie. Caur dzeju un dziesmām tiek aizvadīti šie svētki. Ik reizi, uzsākot jauno mācību gadu, tiek uzsākts jauns dzīves etaps, kuru pavada jaunas apņemšanās un cerības.

Lai daudz izturības, mazliet veiksmes, pacietības, zināšanu, lai šis laiks ir piepildīts!

Fotogalerija