No 10. līdz 13.aprīlim skolā noritēja krievu valodas un literatūras nedēļa “Skaistajam jābūt dižam”, kas tika pieskaņota lieldienām.

Fotogalerija

Pirmdien, 13.aprīlī, tika prezentēta izstāde “Lieldienu tradīcijas”, kā arī labāka krievu valodas un literatūras grāmatas vāciņa konkurss 5.–7.kl. skolēniem — no pirmās rotaļlietas līdz pirmajai grāmatai. Otrdien, 11.aprīlī 8.–12. klašu skolēni garo starpbrīžu laikā piedalījas zibakcijā “Lasām Sudraba gadsimta autorus”. Trešdien, 12.aprīlī 5.–8.kl. skolēni piedalījās izteiksmīgās runas konkursā bibliotekā.

Savukārt ceturtdien, 13.aprīlī, skolas aktu zālē skolēniem bija iespējams piedalīties konkursā “Brīvais mikrofons”. Bija ļoti patīkami redzēt, ka, neskatoties uz saīsināto darba nedēļu, radošo darbu skaits skolā nesamazinās. Vēl patīkamāk ir tas, ka parādās arvien jauni dalībnieki, jauni žanri, bet tas nozīmē, ka dzīve turpinās, ka radošo dzirksti nevar apstādināt. Skolēni runāja par mūžīgām vērtībām, par apkārtējo pasauli, par mūziku, par to, kas viņus uztrauc, kas viņiem dod cerību.