Autore: Anna Mišķe

Наша школа участвовала в проекте Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!” задача заключалась в том, чтобы собрать как можно больше макулатуры, но, когда мы поняли, что особой пользы от этого никому не приносим, мы решили принять участие в другом проекте “Mazo sirsniņu atbalstam”

А теперь вопрос. Как же это поможет детям? Есть предприятия, которые закупают макулатуру на переработку, а вырученные деньги идут на лечение больных деток.

В холле нашей школы стоит коробка с надписью BirojaCentrs (другие коробки в наличии тоже используются) туда можно и нужно складывать макулатуру: газеты, старые книги, все что угодно кроме фотографий, грязной бумаги и картона. Давайте не будем безразличными и поможет детям. За сбор макулатуры отвечаю я (Аня 🙂 11.а) и меня это волнует, ведь считаю, что если есть возможность, то почему бы не помочь. Своими силами и помощью других ребят, которые не остались равнодушными, удалось собрать уже 10 коробок с макулатурой, так давайте собирать ее дальше. Надеюсь на вашу доброту и понимание. Давайте поможем детям!

Plašāk par projektu “Mazo sirsniņu atbalstam”:

SIA “Formula” un SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot LV” ir uzsākusi projektu “Mazo sirsniņu atbalsta”.
Rūpēs par vidi šķirosim papīru un palīdzēsim smagi slimiem bērniņiem! Pie ‘’Ziedot.lv’’ ir vērsušies vairāk kā 150 smagi slimu bērniņu vecāki, kuri lūdz sabiedrības atbalstu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Ģimenes iegulda visus spēkus un finansiālos resursus, lai palīdzētu saviem bērniem. Vieni, bez sabiedrības atbalsta viņi to nespēj izdarīt. Palīdzēt bērniem var rehabilitācijas programmas, kas pieejamas Latvijā, kā arī specializētajos veselības centros ārpus Latvijas. Reizi gadā bērnam pienākas arī valsts atbalsts, lai apmeklētu rehabilitācijas centrus, tomēr tas ir nepietiekoši. Domājot par veidu kā atbilstoši savai darbības nozarei varam palīdzēt vēl kādam, radās ideja par sadarbību ar Ziedot.lv. Mēs nolēmām aicināt dažādu uzņēmumu darbiniekus aicināt nedaudz pamainīt savus ieradumus un šķirot papīru, kas rodas ikdienas darbā. Savācot to un nododot pārstrādei, katram rodas iespēja regulāri palīdzēt ģimenēm, kuru ikdiena ir rūpes par savu bērnu veselību. Vieni, bez sabiedrības atbalsta viņi to nespēj izdarīt.

Mēs varam palīdzēt!