Par godu Latvijas valsts 98. dzimšanas dienai, laika posmā no 14. līdz 17. novembrim, mūsu skolā norisinājās „Patriotiskā nedēļa”. Visi skolēni tika iesaistīti dažādos pasākumos un konkursos. Pasākumu mērķis bija radīt skolniekiem interesi par savu dzimteni, tās vēsturi un nacionālajām vērtībām, tajā skaitā arī dejas, mīti un arhitektūra.

Ceturtdiena iesākās ar svinīgām līnijām, ko organizēja dir. vietn. Jeļena Gubčenko sadarbībā ar deju kolektīvu “Raduga” (skolotājas Larisas Koļesņikas vadībā), vēstures un sociālās zinības MK vadītāju — skolotāju Valentīnu Lavrentjevu.

Skolas aktīvākie skolēni svinīgā pasākumā tika godalgoti ar pateicības diplomiem.

Vēl skolā tika rīkots radošo darbu konkurss, kurā visi – gan skolas skolnieki, gan skolotāji bija aicināti parādīt to, cik daudz Latvijā ir lietu par ko mēs varam būt lepni.

Latviešu valodas un literatūras skolotājas kopā ar skolēniem sveic valsti svētkos un runā par skaisto un interesanto mūsu Latvijā, par lielām lietām un maziem darbiem, par sasniegumiem sportā, par skaistiem saulrietiem un dižām celtnēm, akmeņiem liedagā , par to, kas ir iekritis katrā sirsniņā, kas liek mīlēt mūsu Tēvzemi.

Pilna galerija no pasākumiem ir pieejama lejupielādei failiem.lv vietnē līdz 17.01.2017.