• Monthly Archives: November 2019

Sveicam Valsts svētkos!

2019.gada 18.novembrī tika atzīmēti lielie valsts svētki – Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadiena.

Piektdiena iesākās ar tradicionālo zibakciju — svecīšu iedegšanu Latvijas Valsts robežas formā un svinīgām līnijām skolas aktu zālē. Skolā valdīja svētku noskaņa. To radīja skaisti izrotāta skola — skolēni un skolotāji bija centušies izdekorēt ar latviskiem simboliem uz durvīm, sienām un logiem.

Līniju laikā tika godināti skolēni, kuri aktīvi piedalījās nedēļas pasākumos. Skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, kuri pie krūtīm bija piesprauduši sarkanbaltsarkanās lentītes, izskatījās neizsakāmi laimīgi un lepni par sevi un piederību savai valstij. Tas mūs visus vienoja šonedēļ godinot Tevzemes 101.gadadienu!

Planetārijs — Skolas soma

Septembrī mana 7.a klase piedalījās ļoti interesantā pasākumā projekta „Skolas soma” ietvaros. Mūsu skolas aktu zālē tika organizēts virtuālais planetārijs. Kad mēs ienācām zālē, mēs ieņēmām savas vietas un uzlikām virtuālās realitātes brilles. Mums parādīja zinātnisko filmu par kosmosu. Mēs paplašinājām savas zināšanas par asteroīdiem, sauli, atmosfēru un citām planētām. Bija neparasta kinoteātra atmosfēra, liels ekrāns, daudz emociju. Es un mani klasesbiedri guvām patiesu baudu no šī pasākuma. Neskatoties uz to, kā pēc filmas noskatīšanās dažiem bērniem bija nogurušas acis, mēs visi secinājām, ka filma un specefekti bija fantastiski! Pēc šī pasākuma skolotāja uzdeva interesantu mājas darbu: vizualizēt dzejoli. Tas deva mums  iespēju strādāt radoši un ar iztēli.

Autore: Evelīna  Beāta  Zaļeska , 7.kl.