• Monthly Archives: October 2019

Piepildām savas skolas somas ar bagāžu, ko vērts nest dzīvē!

Aiz pleciem vasaras brīvlaiks, Zinību diena, pirmie pārbaudes darbi.  Laiks steidzas! Nekas nestāv uz vietas. Bet kā gribētos aizkavēties kādā jaukā mirklī…

Lai 2019./2010.mācību gads kļūtu iespaidiem bagātāks, mūsu skola turpina piedalīties programmā ,,Skolas soma.”  Arī šogad  ikvienam Rīgas 74.vidusskolas skolēnam būs iespēja semestrī apmeklēt vismaz vienu kultūras pasākumu , kas tieši saistīts ar mācību procesu. Tā ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas par Latvijas vēsturi un kultūras vērtībām, kā arī iepazīties klātienē ar vēsturisko mantojumu un zinātnes sasniegumiem. Skolēnus gaida interesanti un aizraujoši pasākumi gan skolā, gan ārpus skolas.

Iniciatīvas ,,Latvijas skolas soma” ietvaros 1.semestrī:

1.–2.klases                      Ziemassvētku izrāde.

3.–6., 9.–10.klases         Interaktīvi zinātniskā izrāde LABORATORIUM.

7.klases                          Virtuālais planetārijs.(3D)

8.klases                         Muzejpedagoģiskā programma ,,Melngalvju nam.”

11.–12.klases               Ekskursija uz Liepāju.

6.oktobrī mūsu skolas audzēkne piedalījās Kaļiņingradas apgabala atklātajā kiokusinkai-kan turnīrā. Sava vecuma absolūta svara kategorijā ieņēma godalgoto III vietu.

Sasniegumi sportā jau septembrī!

28.septembrī mūsu skolas audzēkņi — Gabriela Kotova (7.klase) un Timurs Kotovs (2.klase) piedalījās Olaines otrajā atklātā čempionātā pēc pilnkontakta JOSUI KARATE un izcīnīja zelta medaļas savās kategorijās.

Novēlam šajā sezonā mūsu sportistiem sasniegt vēl nebijušus rezultātus, rast spēku un motivāciju strādāt vēl smagāk un neatlaidīgāk, lai sasniegtu visaugstākos rezultātus!