• Monthly Archives: May 2017

Pēdējais zvans

Maija beigu tuvošanās katram skolēnam liek izjust īpašu nemieru, vienai daļai šis mēnesis vēsta par vasaras un skolēnu brīvlaiku, bet otrai — par satraukumu un eksāmeniem. Nemanot ir pienācis brīdis, kad 13. maijā noskanēja pēdējais skolas zvans mūsu 9. un 12. klases skolēniem. Pēdējais zvans – tas ir starta signāls ieskaišu un eksāmenu sākumam. Skolēniem tika veltīti uzmundrinoši un cerību pilni vēlējumi, kā arī no skolēnu puses tika teikti pateicības vārdi mūsu skolas skolotājiem par darbu, ko tie ir ieguldījuši viņu izaugsmē, par pacietību un atbalstu visu šo gadu garumā. Par godu šim pasākumiem, 8. un 11. klašu skolēni bija sagatavojuši nelielus priekšnesumus. Dejoja skolas deju kolektīvs “Raduga”, kā arī varēja noskatīties nelielu parodiju par topošiem absolventiem, kuru bija sagatavojuši 11.klašu skolēni. Pasākuma vadītāji kopā ar 1. klases skolnieci iezvanīja pēdējo reizi lielo zvanu, un 9., 12. klases devās uz saviem kabinetiem, lai nosvinēt šos mazliet skumjos svētkus — tas ir īpašs un tomēr arī skumjš brīdis, jo ikkatrs abiturients zina, ka vairs nekad nesēdēs klašu solos kā pamatskolēns vai vidusskolēns, ka ikdienā nebūs kopā ar ierastajiem klasesbiedriem, jo pēc vasaras brīvlaika katrs jau būs atradis savu tālāko dzīves ceļu.

Fotogalerija

Ekskursija uz Daugavpili

21.aprīlī mūsu skolas pārstāvji 12 cilvēku sastāvā, kā arī biedri no Rīgas Klasiskās ģimnāzijas, Rīgas 31. vidusskolas un Zolitūdes ģimnāzijas piedalījās Izglītības Attīstības Centra rīkotā ekskursijā uz Daugavpili sadarbībā ar Britu padomi, turpinot jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projektu “Izzināt. Pieredzēt. Rīkoties.”

Dienas laikā mēs apmeklējām Daugavpils 9., 10. un 12.vidusskolas, Daugavpils cietoksni un Marko Rotko mākslas centru, un Daugavpils teātra izrādi “Purva bridējs/-i”.

Fotogalerija