• Monthly Archives: December 2016

Skolēna raksts: Работа в школьном возрасте — это хорошо и необходимо!

Autore: Arina Samsonova

Думаю после прочтения моего утверждения, люди поделятся на 2 лагеря, первые будут поддерживать, а вторые естественно будут протестовать, и бить кулаками об стол, говоря «Дети, не должны работать! Учёба, учёба и еще раз учёба». Давайте разберёмся.

Izcilnieku apbalvošana

Noslēdzas mācību gada 1.semestris, bet, pirms skolēni devās pelnītajā atpūtā, tika sveikti tie audzēkņi, kuri parādījuši labus rezultātus mācībās. Lepojamies ar skolēniem, kuri saņēma īpašas liecības – sudraba un zelta, ko sagatavoja Skolēnu Padomes pārstāvji un svinīgi pasniedza skolas direktore Irina Frolova.

2016./2017. mācību gada pirmā semestra zelta liecības saņēma 73 skolēni, kuru liecībās ir tikai vērtējumi 8 balles un vairāk. Savukārt sudraba liecības saņēma 116 skolēni ar vērtējumiem 7 balles un vairāk.

Pilna foto galerija pieejama šeit.

Klasiskās mūzikas Ziemassvētku koncerts

13.decembrī skolā norisinājas klasiskās mūzikas koncerts 1.–3.klašu skolēnu izpildījumā. Šoreiz klausītājiem tika piedāvāta krāšņa un piesātināta programma, kurā vijīgas klasicisma un romantisma laikmeta melodijas ar liriskām atskaņām no 21. gadsimta. Koncertā piedalījās arī skolēni no citām skolām.

Skolotāju seminārs Daugavpilī

Mūsu  skolā mācās ne tikai skolēni, bet arī skolotāji. Novembrī skolotāju kolektīvs viesojās Daugavpilī, kur vēroja stundas un diskutēja par bilingvālo izglītību un par mācībām latviešu valodā. Daugavpils 3.vidusskola (direktors V. Azarevičs) patīkami pārsteidz ar augstiem CE rezultātiem. Tagad arī mūsu pedagogiem ir jaunas un radošas idejas, kuras atliek tikai īstenot. Daugavpils 9.vidusskola (direktors A.Fedotovs) mums parādīja angļu valodas izmantošanu apgūstot matemātiku pieredzes apmaiņas projekta ietvāros.

Meiteņu futbols skolā

Piektdien norisinājas šīgada sestais Latvijas Futbola federācijas organizētais sieviešu futbola attīstības treniņš mūsu skolā.

Ar meitenēm satikas LFF Sieviešu futbola attīstības speciālists Jevgēnijs Gedertsons un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases aizsardze, sieviešu futbola vēstnese Anastasija Ročāne. Skolā ikdienā treniņus aizvada Šitika Futbola skolas jaunā futbolistu paaudze.