• Monthly Archives: November 2016

Kā būt par vecāku 21. gadsimtā?

24 skolu psihologi un sociālie pedagogi no visas Latvijas, tai skaitā arī mūsu skolas pedagoģe — Anita Japiņa, oktobra nogalē absolvēja Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm un psihologa Edmunda Vanaga kopīgi izstrādāto mācību programmu par šodien ģimenēm tik aktuālo tēmu — kā veidot atbildīgus mobilo tehnoloģiju lietošanas paradumus un kā par šiem jautājumiem runāt ar bērniem un viņu vecākiem. Līdz ar mācību pabeigšanu pedagogi kļuvuši par programmas Kā būt par vecāku 21. gs? vēstnešiem, un turpmāk dalīsies ar zināšanām savā novadā un ārpus tā.

Sveicam Latvijas Republikas 98. proklamēšanas gadadienā!

Par godu Latvijas valsts 98. dzimšanas dienai, laika posmā no 14. līdz 17. novembrim, mūsu skolā norisinājās „Patriotiskā nedēļa”. Visi skolēni tika iesaistīti dažādos pasākumos un konkursos. Pasākumu mērķis bija radīt skolniekiem interesi par savu dzimteni, tās vēsturi un nacionālajām vērtībām, tajā skaitā arī dejas, mīti un arhitektūra.

Latvijas valsts svētki

15. novembrī, patriotiskās nedēļas ietvaros, piekto un sesto klašu skolēni piedalījās radošajās darbnīcās, kur  bērni parādīja savas labas zināšanas Latvijas vēstures, Rīgas arhitektūras un nacionālās virtuves jomā. Darbnīcas organizēja vēstures un sociālās zinības MK vadītāja — god. skolotāja Valentīna Lavrentjeva. Pasākumu organizēšanā arī piedalījās 10. un 11. klašu skolēni.

Latvijas valsts svētki

Par godu Latvijas valsts svētkiem, skolā piektdien notika vidusskolēnu intelektuālā spēle “Ko tu zini par Latviju?” vēstures stundas ietvaros, ko organizēja god. skolotāja Irina Cīrule. Izsakām pateicību arī  9.kl. skolēniem, kuri piedalījās spēles vadīšanā un organizēšanā.

Atbalstiet Rīgas 71.vidusskolu!

Moments, kad LIKE reāli strādā:
Palīdzēsim bērniem ar invaliditādi, saviem bjušajiem sadarbības partneriem! Mums tikai jānospiež viena podziņa (y), lai viņiem palīdzētu.

Rīgas 71.vidusskolas iesniegtais projekts par skolai nepieciešamajiem līdzekļiem “If” Drošības fondā iekļuvis labāko vienpadsmit projektu starpā. Līdz 6. novembrim ikvienam atbalstītājam ir iespēja balsot par projektiem, jo trīs visvairāk balsis ieguvušie projektu iesniedzēji katrs iegūs 1000 eiro tā īstenošanai.

Skola projektā vēlas ierīkot margas kāpņu pretējā pusē pie sienas (lielajam kāpnēm – no garderobes līdz aktu zālei), lai uzlabotu 1. līdz 4. klašu skolēnu, kā arī bērnu ar īpašām vajadzībām drošību.

Nobalsot var Draugiem.lv un Facebook.com profilos (ieejot savā profilā, atrodot IF apdrošināšana, “Tu balso – mēs Finansējam” un uz spiežot Like (Patīk) uz 71. vidusskolas projekta).