• Monthly Archives: April 2016

M.M.V. Petkevičs piemiņas stipendijas laureāts

Septiņpadsmit Latvijas divpadsmito klašu skolnieki šonedēļ ir uzzinājuši, ka, uzsākot studijas Latvijas Universitātē, saņems LU Fonda stipendiju un starp tiem ir mūsu 12.kl. skolniece Dinia Bloha. Bet kopumā, konkursā uz “Ceļamaize” un M.M.V.Petkevičs stipendiju 2 200 eiro apmērā piedalījās 64 abiturienti.

“Studiju iespējas jauniešiem vēl nekad nav bijušas tik plašas, kā šobrīd, un kārdinājums meklēt laimi un zināšanas svešzemēs ir ļoti liels. Mecenātu atbalsts studiju uzsākšanai ir pietiekoši nozīmīgs iemesls, lai paliktu,” uzsver LU Fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece.

Pilna informācija ir pieejāma LU fonda mājas lapā: http://www.fonds.lv/zinas/t/40033/

Kulturoloģijas stundas

Skolotājas Valentīnas Lavrentjevas kulturoloģijas stundās skolēni izstrādā un prezentē darbus par tēmu — latviešu sasniegumi dažādās kultūras jomās. Šo nodarbību ietvaros tiek uzaicināti ciemiņi. Mūsu skolu apmeklēja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Jekaterina Frolova, Eiropas čempions motosportā – Bruno Rožkalns, Eiropas un pasaules čempionātu mākslas vingrošanā dalībniece Anastasija Jefimova. 22.aprīlī viesojas Stanislavs Semjonovs —… Read More